Startupowa Środa Lublin

Startupowa Środa, czyli bezpłatne spotkania dla wszystkich, którzy mają swój pomysł na biznes oraz dla tych, którzy dopiero tego pomysłu poszukują. To świetna okazja do nawiązania nowych wartościowych kontaktów, wymiany doświadczeń, poznania partnera biznesowego czy wspólnika.

Na każde spotkanie zapraszamy gościa specjalnego, który dzieli się swoją historią sukcesu i inspiruje do działania. Po prezentacji gościa odbędzie się prelekcja ekspercka, podczas której można dowiedzieć się nieco na temat określonego obszaru biznesu, a następnie wysłuchać prezentacji startupów biorących udział w warsztatach Startup Academy, a następnie przechodzimy do owocnego networkingu w wyjątkowej atmosferze klubokawiarni.

Podczas pierwszej Startupowej Środy gościem specjalnym będzie Kuba Jakubczyk – Założyciel HD Air Studio.

Kuba Jakubczyk – Założyciel i właściciel HD Air Studio – firmy specjalizującej się w budowie dronów, gimbali oraz zaawansowanych technologicznie rozwiązań dla różnych branż rynku, m.in. kinematografii i fotografii. Prywatnie wielki pasjonat modelarstwa lotniczego z 20 letnim stażem jako pilot zdalnie sterowanych modeli latających. Ogromne zamiłowanie do nowych technologii w połączeniu z takimi narzędziami jak projektowanie CAD/CAM pozwala mu na opracowywanie i produkowanie unikalnych konstrukcji dronów i gimbali.


Grzegorz Olifirowicz – Zajmuje się grywalizacją, czyli wykorzystaniem elementów gier w biznesie. Prowadzi działalność konsultacyjną dla przedsiębiorców, pomagając im usprawnić ich projekty. Jestem członkiem zarządu Fundacji TEAM Teatrikon, bloggerem, trenerem umiejętności miękkich (zwłaszcza komunikacji), absolwentem anglistyki, członkiem honorowym Europejskiego Forum Studentów AEGEE-Lublin, albo po prostu zwykłym-niezwykłym gościem z Lubelszczyzny:)
W wolnym czasie lubi grać w gry, poczytać fantastykę, albo i nawet coś samemu popisać.

Po prelekcji głównej i eksperckiej zaprezentują swoje pitche dwa startupy, którymi będą:
– Plantalux
– MallNavigator

A potem networking! Poznajmy się 🙂

Pobierz darmową wejściówkę⤵

https://startupowa-sroda-lublin.evenea.pl/